Naujas įrankis „Tableau Prep“ padeda paruošti duomenis verslo analitikai

 Kategorija Naujiena

Naujas verslo analitikos sprendimų kūrėjos „Tableau“ įrankis „Tableau Prep“ padeda greitai ir patikimai paruošti duomenis prieš juos analizuojant – tai ženkliai palengvina analitikų darbą, kai reikia sujungti skirtingus duomenų šaltinius ar atrinkti tik svarbiausią analitikai reikalingą informaciją.

„Tableau Prep“ padeda transformuoti duomenis, juos išvalyti. Vartotojo sąsajoje vizualiai pateikti duomenys padeda juos lengviau suprasti ir pasirinkti tik reikalingas kategorijas. Įrankis valant duomenis remiasi automatizavimu, dirbtiniu intelektu ir mašinų mokymusi.

Įrankiu patogu naudotis – „Tableau Prep“ sąsaja veikia „tempk ir paleisk“ principu, todėl skirtingus duomenis itin lengva sujungti, juos agreguoti.

Pasak „Tableau“ produktų vadovo Francois Ajenstat, „Tableau Prep“ išsprendžia didžiausią duomenų valdymo problemą, kai norint analizuoti duomenis 80 proc. laiko sugaištama paruošiant duomenis ir tik 20 proc. skiriama jų analizavimui.

„Tableau Prep“ veikia su visais „Tableau“ sprendimais, tad nuo duomenų paruošimo lengva pereiti prie jų analitikos. Įrankis leidžia įtrauktis duomenis, saugomus vietoje ar debesijoje, iš skirtingų duomenų bazių ar lentelių.

Rekomenduojamos naujienos

Jūsų komentaras

Start typing and press Enter to search